Tarihçe

Firmamız POLER FIBERGLASS 1983 yılından itibaren faaliyet göstermeye başlamış ve günümüze kadar kalite standardını yakalamaya çalışan hedef politikaları ile sektörel pazardaki yerini kısa sürede almıştır. Şirketimiz kuruluşundan günümüze kadar istikrarlı büyümesini her daim sürdürmüş ve bu anlamda pazarında lider kuruluş haline gelerek POLER FIBERGLASS kuruluşunu kalite politikaları ile markalaştırmıştır. Zirai ilaçlama, su ve kimyasal sıvı tankları ve CTP (cam takviyeli plastik) malzemesi ile ilgili ürünleri imalat kapsamı içerisinde tutarak büyümesini sürdürmüştür.

POLER FIBERGLASS CTP (Cam Takviyeli Plastik) sektöründe, hem yurtiçi hem de yurt dışı piyasada kaliteli ürün imal etmek, teslimatları zamanında gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş personeli ile kendini sürekli gelişmeye odaklamış örnek ve lider bir kuruluş olma gayreti içindedir.

Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren dinamik bir organizasyon yapısındadır.Bunun için Toplam Kalite Yönetimi felsefesini ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek mükemmele yolculukta devamlı mesafe kaydetmektedir.

Müşterilerimiz bizim gelişim sürecimizin parametresidir.Çalışanlarımız kurumumuzun temel taşlarıdır.Kaliteli ürün ve hizmetler hem iç hem de dış müşterilerimizin hakkıdır. Üstün iş ahlakı,adil ve dürüst davranış şekli ile örnek kuruluş olmaya özen göstermek, verimliliği,etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi en ön planda tutmak, tüm iletişim araçlarını sonuna kadar kullanarak şeffaf, modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek temel ilkelerimizdir.

Kurumsal

Haberler

Tümü >>
  • FUTURE FISH EURASIA 2012

    FUTURE FISH EURASIA 2012 >>